![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-09/%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2_0.jpg?itok=pO3_3QHv)
Під час семінару фахівці розглянули зміни до нормативно-правових актів з питань охорони праці, зокрема обов’язковість проведення аудиту стану охорони праці. Окрім того, розглянули методи оцінювання ризиків відповідно до стандарту ISO 31010:2019, отримали практичний досвід навчання безпечним методам роботи з урахуванням ризик-орієнтованого підходу, а також пропозиції щодо організації безпеки праці в умовах пандемії COVID-19.
«Семінар - чудовий майданчик для професійних зустрічей, отримання нових знань, обміну досвідом та розуміння тенденцій розвитку системи управління охороною праці в Україні. Завдяки подібним заходам гідроенергетики мають гарну нагоду поглиблювати знання з питань охорони праці та дізнаватися про нові підходи до вирішення тих чи інших питань в галузі», - зазначила начальниця Служби охорони праці Укргідроенерго Тетяна Арістова.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Впроваджуємо кращі практики з гігієни та безпеки праці - Ігор Сирота
Гідроенергетики Дністровської ГЕС поділились досвідом у сфері охорони праці
Виставка творчих робіт «Безпечна праця моїх батьків – гідроенергетиків»
- 148