![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/photo5199533652906715378_1549.jpg?itok=5KNel5uS)
Екскурсантів зустрічало керівництво філії. Гостей ознайомили із особливостями роботи Дністровської гідроакумулюючої електростанції.
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199533652906715379_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199533652906715376_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Під час об’їзду верхньої водойми колеги із Грузії ділилися враженнями від побаченого та власним досвідом будівництва із українськими енергетиками.
Представники JSC «Georgian State Electrosystem» також побували біля шахти 4 гідроагрегату, оглянули інноваційний проект КРУЕ-330 (комплектний розподільчий пристрій з елегазовою ізоляцією) та головний щит управління станцією.
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199438300337776933_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199438300337776932_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199438300337776931_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 19