![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/83_kopiya_1069.jpg?itok=gdFYaZRS)
Темою зустрічі стала презентація іноземними фахівцями новітніх технологій у сфері управління водними ресурсами та планування.
DHI – компанія, що спеціалізується на управлінні водними ресурсами у різних сферах, від сільського господарства до енергетики, та працює у різних масштабах від невеличких річок до морів. Компанія має свої представництва у Данії, Чехії та Празі.
Під час зустрічі головний консультант інституту Ян Спатка виступив із презентацією «Оптимізація та управління водними ресурсами», продемонструвавши новітню інтерактивну платформу «MIKE Operations». В основу платформи закладено математичне моделювання води.
![Фахівці Данії презентували інноваційну систему математичного моделювання води в Укргідроенерго](/sites/default/files/inline-images/dsc_0793.jpg)
За допомогою цієї технології можна збирати дані, на основі яких в подальшому можливо здійснювати аналізи та робити прогнози. Платформа адаптивна до сучасних мобільних пристроїв і базується на технологіях GIS. Крім того, «MIKE Operations» має широкі можливості щодо управління інформацією, як для зовнішніх користувачів за допомогою сайту, так і для внутрішнього корпоративного користування.
За підсумками зустрічі фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» відзначили, що презентація допомогла ознайомитися українським енергетикам із інноваційними системами в сфері водного управління та обмінятися корисним досвідом.
- 28