21-02-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc00957_1070.jpg?itok=EyhapzO_)
З нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної сотні у залі бойової слави Новодністровського історичного музею 20 лютого представники Дністровських ГЕС та ГАЕС взяли участь у тематичній годині «Майдан – маленька територія великої мужності».
Під час заходу фахівець зі зв’язків з громадськістю Дністровської ГАЕС Інна Гончар наголосила:
«Про події чотирирічної давнини важливо знати й зрозуміти усім, зокрема – молодому поколінню, якому невдовзі спрямовувати майбутнє не тільки свого життя, а й долі всієї України!»
![Представники Дністровських ГЕС та ГАЕС взяли участь у тематичній годині, присвяченій Небесній сотні](/sites/default/files/inline-images/dsc00937.jpg)
![Представники Дністровських ГЕС та ГАЕС взяли участь у тематичній годині, присвяченій Небесній сотні](/sites/default/files/inline-images/dsc00965.jpg)
Також Інна Гончар прочитала свої поетичні присвяти Небесній сотні і подіям на Майдані.
![Представники Дністровських ГЕС та ГАЕС взяли участь у тематичній годині, присвяченій Небесній сотні](/sites/default/files/inline-images/dsc00910.jpg)
Після завершення тематичної години її учасники взяли участь у покладанні квітів біля пам’ятного місця у міській раді.
- 16