![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-05/%D0%9E%D0%B1%D1%89%D0%B5%D0%B5%20%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=DPkdb4G6)
Практичний семінар «Системи управління інформаційною безпекою (СУІБ): теорія та практика впровадження на об’єктах критичної інфраструктури» був організований Національним координаційним центром кібербезпеки з метою здійснення взаємодії та реагування на кіберзагрози.
Під час семінару фахівець Укргідроенерго Ігор Фінчук виступив з доповіддю, присвяченою практичним проблемам, які виникають при побудові СУІБ. Спеціаліст поділився досвідом з колегами та розповів про особливості кіберзахисту систем найбільшої гідроенергетичної компанії України.
«Подібні заходи є надзвичайно важливими для загальної кібербезпеки країни, адже завдяки обміну досвідом дозволяють у майбутньому своєчасно виявляти та нейтралізувати загрози безпеці країни у кіберпросторі», - коментує Ігор Фінчук.
Також фахівці Укргідроенерго прослухали курс щодо впровадження СУІБ в межах проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Під час навчання учасники обговорили практичні кейси та проаналізували важливі нюанси в роботі з критичною інформацією.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Робота ринку електроенергії: фахівці галузі обговорили питання заборгованості
Кібербезпека в енергетичному секторі: які виклики стоять перед об’єктами критичної інфраструктури?
- 112