![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/121316_1951.png?itok=KJPuTp00)
У ході відвідин керівник підприємства проінспектував роботу станції, а також поспілкувався з колективом.
Під час наради було обговорено хід виконання філією інвестиційної програми у поточному році та плану виробничих послуг. Одне з ключових питань порядку денного – формування плану закупівель на наступний рік.
На нараді також обговорено реформування структури філії, заходи з розвитку території та порядок експлуатації транспортних засобів.
Серед іншого йшлося про виконання колективного договору, оплату праці та реалізацію програми медичного страхування.
![](/sites/default/files/inline-images/121317.png)
Так, на підприємстві програмою медстрахування вже скористалося 298 працівників, що складає 87 % їх загальної кількості, а 21 особа вже встигла оцінити переваги страхової медицини за перший квартал.
На нараді також наголошувалося на необхідності неухильного дотримання правил техніки безпеки, охорони праці та культури виробництва у щоденній роботі.
«Техніка безпеки - пріоритет нашої діяльності. Каска та спецодяг мають стати повсякденною нормою, адже людське здоров’я – найцінніший скарб», - наголосив Ігор Сирота.
- 31