Триває родинний фестиваль енергетиків «Генеруємо енергію майбутнього» на станціях Укргідроенерго. І сьогодні представляємо роботи працівників Канівської ГЕС.
Нагадаємо, що з 1 грудня на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт фестивалю, який започатковано з нагоди відзначення професійного свята ‒ Дня енергетика.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171207_164109.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171207_164428.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171207_164437.jpg)
З роботами працівників інших станцій ви можете ознайомитися у галереї.