21-05-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-05/333_0.jpg?itok=uvzXnumy)
21 травня відзначається Всесвітній День вишиванки – свято, яке об’єднує мільйони українців по всьому світу. Гідроенергетики долучилися до патріотичного флешмобу «Стрічка єднання», продемонструвавши єдність та зближення у прагненні до миру і процвітання України.
У яскравому флешмобі взяли участь фахівці філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС», Канівської ГЕС, Кременчуцької ГЕС, Середньодніпровської ГЕС, Дніпровської ГЕС, Каховської ГЕС, Дністровської ГЕС та Дністровської ГАЕС, а також співробітники апарату управління Укргідроенерго.
- 282