![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-10/43828194_709737036069820_9141640724767309824_n.jpg?itok=5StiomED)
Організаторами заходу стали ГО Асоціація FEMAN (Словаччина), ГО Українсько-Європейське товариство «Тандем» (Україна) та Новодністровська міська рада. Серед партнерів заходу: ПрАТ «Укргідроенерго», «Компанія Плодовоч-Контеско с.р.о.», Посольство Словацької республіки у м. Ужгород, Чернівецька обласна державна адміністрація, міський уряд м. Гальниця (Словаччина), Церковна середньо-технічна школа Св.Йозефа (Словаччина).
![](/sites/default/files/inline-images/43878072_709707459406111_8125742794460364800_n.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/01.jpg)
Участь у дискусійних панелях Міжнародної конференції взяли представники філій «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС». Під час роботи дискусійних панелей «Вишеградська група і Україна: Перспективи партнерства та можливості розвитку транскордонного співробітництва на муніципальному рівні» та «Вода-Туризм-енергія» з доповідями виступили директор філії «Дністровська ГЕС» Вячеслав Клим, розповівши про роль Дністровської ГЕС для міста і компанії, а також заступник директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Дейнеко, розповівши у дискусії щодо водних зон як інструменту розвитку туризму про роль Дністровської ГАЕС.
Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев, уповноважений міста Кошице по співпраці з Україною Едуард Бураш та голова ГО Українсько-Європейського товариства «Тандем», координатором проекту «Дні України у м. Кошице» Наталія Бокулєва вручили спільні почесні відзнаки за особистий внесок у розвиток культурного співробітництва та партнерських відносин між Україною та Словаччиною, активну участь й підтримку української та словацької культури на території України і Словаччини проекту «ІІ Дні Словаччини у м. Новодністровськ-2018» директорам філій «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Вячеславу Климу та Василю Суботі.
![](/sites/default/files/inline-images/43706290_709707812739409_6327962805404172288_n.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/43706334_709707909406066_7860986196992720896_n.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/43823143_709707872739403_4452511077283921920_n.jpg)
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 59