17-10-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-10/%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F%20%D0%93%D0%AD%D0%A1.jpg?itok=yW_TSy5V)
16 жовтня у філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони на тему «Відпрацювання дій керівного складу філії, оперативного персоналу, добровільної пожежної дружини, формувань цивільного захисту, аварійно-відновлювальної ланки та призваних спецпідрозділів ДСНС у випадку загрози, або виникнення аварійної ситуації по затопленню машинного залу електростанції, та організація ліквідації наслідків аварії».
У тренуваннях взяли участь працівники Київської ГЕС, а також 10 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Основною метою тренувань стала перевірка практичних навичок керівного та оперативного персоналу щодо своєчасного прийняття необхідних рішень та організації працівників, які визначені для аварійного реагування у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
![](/sites/default/files/inline-images/IMG_20181016_141427.jpg)
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 26