30-08-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-08/a996583e-b8c0-42f7-9373-c2fa60ba9c0a.jpg?itok=PjgW-ujz)
Під час зустрічі із керівниками структурних підрозділів Укргідроенерго та підрядними організаціями було обговорено готовність енергетичної інфраструктури станції до осінньо-зимового періоду 2023-2024 та проєктні рішення, спрямовані на забезпечення сталої роботи Дніпровської ГЕС після підриву Каховської станції.
Гідроенергетики, зважаючи на минулорічний досвід розуміють, які виклики на них очікують, тому наразі надретельно планують проходження осінньо-зимового періоду.
«Для нас головним завданням залишається втримати енергосистему та забезпечити аварійний резерв», - наголосив Ігор Сирота.
Пресслужба Укргідроенерго
- 113