11-09-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-09/JUK_0335_0.jpeg?itok=4HyMmkx8)
Незважаючи на непрості етапи відновлення, завдяки злагодженій роботі професіоналів, які кожен на своєму місці упевнено тримали і продовжують тримати енергетичний фронт, напередодні осінньо-зимового періоду 2023–2024 рр. на одній зі станцій вдалося виконати більшість із запланованих робіт ремонтної кампанії.
Зокрема, завершено капітальні ремонти блоку, гідроагрегата і трансформатора Т-3. Ці роботи забезпечували фахівці підрядних організацій та експлуатаційний персонал станції.
Крім того, виконано поточні ремонти ще двох гідроагрегатів та капітальний ремонт трансформатора власних потреб.
На сьогодні тривають й інші заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду, а саме: утеплення всіх мереж, зокрема мереж пожежогасіння, технічного водопостачання та інших комунікацій, необхідних для повноцінної роботи об’єкта під час ОЗП 2023–24 рр.
Пресслужба Укргідроенерго
- 35