Все буде Україна!

Ігор Сирота: Вивчаємо міжнародний досвід виробництва зеленого водню з метою реалізації пілотного проєкту в Україні

Ігор Сирота: Вивчаємо міжнародний досвід виробництва зеленого водню з метою реалізації пілотного проєкту в Україні

21-10-2021
Керівництво Укргідроенерго на чолі з генеральним директором компанії Ігорем Сиротою відвідали офіс німецької транснаціональної компанії MAN Energy Solutions, що спеціалізується на виготовленні двигунів, генераторів та промислового обладнання.

У рамках візиту українські гідроенергетики взяли участь у презентації «Стратегія виробництва зеленого водню», яку представили фахівці компаній Andritz Hydro та MAN Energy Solutions.

Також представник MAN Energy Solutions Марк Грюневальд презентував діяльність компанії та роль підприємства в реалізації водневої стратегії.

«Ми ознайомились з Водневою ініціативою Федерального Уряду Німеччини та вивчаємо наші можливості щодо просування і реалізації пілотного проєкту в Україні», - зазначає генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота.       

Також українські енергетики відвідали виробництво концерну MAN Energy Solutions та ознайомились з особливостями виробничих процесів на підприємстві.

Окрім того, у рамках візиту до Німеччини представники Укргідроенерго взяли участь у зустрічах з керівниками Східного комітету (OST-Ausschuss dear Deutschen Wirtschaft) та з керівництвом Енергетичного комітету DENA (German Energy Agency).

Нагадаємо, що наразі одним із пілотних проєктів Укргідроенерго є проєкт «Впровадження сучасних технологій виробництва «зеленого» водню», яким передбачено впровадження інноваційних технологій, використовуючи «поновлюваний» потенціал найбільшої гідрогенеруючої компанії України. Проєкт направлений на підвищення стійкості і незалежності енергетичної системи країни шляхом імпортозаміщення, виконання зобов'язань, які взяла на себе Україна за Рамковою Конвенцією ООН про зміну клімату, Кіотським протоколом, Паризькому угодою, Європейського зеленому курсу, декарбонізацію національної економіки та завершення процесу інтеграції в ЄС.

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також:

Перспективи розвитку енергетики: гідроенергетики долучилися до обговорення актуальних питань галузі

Ігор Сирота: побудова ефективної системи корпоративного управління, прозорість, доброчесна поведінка – запорука успіху Укргідроенерго

 

Поділитися: