![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_3672_1920.jpg?itok=NuWRIxFO)
Так, 12 вересня філія «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» у співпраці з Всеукраїнським об’єднанням ветеранів АТО та міською радою, долучилися до організації щорічного міжобласного дитячо-юнацького турніру з футболу пам’яті воїнів АТО у Каневі.
Цьогоріч участь у змаганнях взяли команди з Канева, Черкас, Миронівки і Яготина.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_3677.jpg)
Варто зазначити, що співробітники Укргідроенерго ініціювали заснування перехідного Кубку чемпіонів щорічного дитячо-юнацького турніру, а також підготували для юних переможців пам’ятні медалі та призи.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_3678.jpg)
Таким чином, ПрАТ «Укргідроенерго» робить суттєві кроки у впровадженні сучасної стратегії корпоративної соціальної відповідальності та реалізує соціальну політику компанії, яка, в свою чергу, визначає одним із пріоритетів розвитку здійснення молодіжної політики, підвищення культурного та естетичного виховання, створення умов фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в громадах.
Читайте також представники Укргідроенерго вручили переможцю Гран-прі на кінофестивалі у Каневі.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 37