![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_1890_334.jpg?itok=pjonrWVZ)
1 квітня співробітники ПАТ «Укргідроенерго» розпочали місячник благоустрою, що триватиме до 28 квітня. Працівники філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» підтримали ініціативу компанії та провели суботню толоку.
Задля забезпечення чистоти та порядку на території ГАЕС, прилеглих територіях та у населеному пункті співробітники станції здійснили заходи по прибиранню сміття та розчищенню території. Щоб утримувати в належному стані зелені насадження була здійснена побілка фруктових дерев. А для створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля працівники з благоустрою філії здійснили заходи щодо озеленення, зокрема на території станції та прилеглих територіях були висаджені нарциси, ботанічні ранні тюльпани Кауфмана, люцилія і турецькі гвоздики.
Надалі, у рамках місячника благоустрою, філією заплановано прибирання інспекторської дороги і верхнього майданчика, що здійснюватимуть за відповідними графіками працівники цехів та відділів.
![](/sites/default/files/inline-images/img_1834_-_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
- 15