04-03-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-03/DSC_5786.jpg?itok=bAC41b-5)
Днями у філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" відбулося протиаварійне тренування на тему "Відпрацювання дій керівного складу, персоналу оперативної служби та особового складу формувань цивільного захисту в умовах безаварійного пропуску водопілля 2019".
В процесі тренування були відпрацьовані заходи з імітації підняття затворів водозливної греблі (умовно), проведення заходів з укриття в захисній споруді тих, хто підлягає тимчасовій евакуації. Перевірено стан оповіщення та органів управління цивільного захисту.
Загалом в тренуванні, яке проходило під керівництвом головного інженера філії взяли участь 35 працівників станції.
Про підготовку безаварійного пропуску водопілля 2019 року на інших станціях Укргідроенерго читайте у наступних матеріалах.
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 105