![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_0142_1049.jpg?itok=xwIgBoeh)
Близько 500 енергетиків зі своїми родинами 16 лютого взяли участь у масштабному святкуванні приходу весни на базі відпочинку «Гористе».
Свято розпочалося вітальним словом генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти, котрий відзначив, що такі святкування покликані згуртовувати колектив компанії, адже працівники Товариства є найвищою цінністю. Також Ігор Сирота зауважив, що Масляна входить до програми соціальних заходів корпоративної соціальної відповідальності Укргідроенерго, і в подальшому компанією планується підтримувати традиції проведення народних свят задля шанування та збереження звичаїв українського народу.
![І.Г.Сирота](/sites/default/files/inline-images/dsc_0204.jpg)
У стародавні часи це свято не обходилося без розваг, а отже, відроджуючи традиції, цього річ в Укргідроенерго розгорнулося ціле святкове дійство. Атмосферу Масляної створювали козаки й україночки, вбрані у народні костюми. Усі учасники дійства мали змогу позмагатися у різних конкурсах та виграти цінні призи. Чоловіки перевіряли свою вправність у забиванні цвяхів, перетягуванні канату, боях на подушках та підніманні гирі.
![Масляна](/sites/default/files/inline-images/dsc_0441.jpg)
Жінки та діти змагалися у конкурсах найкращих костюмів, співів та розповіданні віршів. Родини брали участь у командних конкурсах, зокрема поїданні вареників.
![Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!](/sites/default/files/inline-images/dsc_0384.jpg)
Родзинкою свята стало змагання-конкурс «Дизайнерський млинець», до котрого працівники Укргідроенерго готувались заздалегідь. Господині напередодні випікали оригінальні млинці і презентували їх під час свята, а усі охочі мали змогу проголосувати за найкраще оформлення святкової страви.
![Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!](/sites/default/files/inline-images/dsc_0420.jpg)
Також для малечі під час свята працювали дитячі ігрові зони, мастер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, моделювання з кульок та створення унікальних виробів із дерева.
![Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!](/sites/default/files/inline-images/dsc_0480.jpg)
![Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!](/sites/default/files/inline-images/dsc_0489.jpg)
Святкування завершилося запальними танцями та захопливими оплесками учасників Масляної.
![Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!](/sites/default/files/inline-images/dsc_0326.jpg)
![Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!](/sites/default/files/inline-images/dsc_0031.jpg)
Зазначимо, що по закінченню Масляної, у понеділок, 19 лютого, розпочинається Великий піст, який триватиме до 8 квітня - Великодня.
Більше фото у галереї.
- 172