Все буде Україна!

Міжвідомча комісія узгодила режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у вересні

Міжвідомча комісія узгодила режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у вересні

31-08-2021
Представники Укргідроенерго взяли участь у онлайн-засіданні Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та Дністровського водосховищ. Під час засідання було розглянуто гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку у басейнах Дніпра та Дністра, а також узгоджено оптимальні режими роботи каскаду дніпровських та Дністровського водосховищ на вересень 2021 року.

Київське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах та за рахунок поступового спрацювання. Станом на 1 жовтня середньодобовий рівень води у водосховищі (водпост Толокунь) має бути в межах 102,60-102,50 м БС.

Канівське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Середньодобовий рівень у верхньому б’єфі водосховища протягом вересня має бути в межах 91,35-91,45 м БС.

Кременчуцьке водосховище: ГЕС працює з поступовим спрацюванням. Станом на 1 жовтня рівень води у водосховищі має бути в межах 79,80-79,70 м БС.

Кам’янське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах із забезпеченням постійних попусків у нижній б’єф не менше ніж 400 м3/с, відповідно до екологічних умов м. Дніпро. Коливання рівня води у верхньому б’єфі (біля греблі) витримується в межах 63,8-64,0 м БС.

Дніпровське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Коливання рівня води у верхньому б’єфі (біля греблі) викликане добовим і тижневим регулюванням ГЕС допускається до 0,7 м нижче від НПР (51,4 м БС).

Каховське водосховище: ГЕС працює з поступовим спрацюванням. Станом на 1 жовтня рівень у водосховищі має бути в межах 15,55-15,45 м БС.

Дністровське водосховище: Для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснювати рівномірний попуск у нижній б’єф Дністровської та Нижньодністровської ГЕС витратами не менше ніж 110-120 м3/с. Режим пропуску дощових паводків встановлюється у робочому порядку в кожному випадку окремо.

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також:

У Шотландії збудують ГАЕС Corrievarkie потужністю 600 МВт

Укргідроенерго сплатило до бюджету 846 млн грн за І півріччя 2021 року

Каховська ГЕС - без модернізації не існує прогресу

Поділитися: