![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_56471_1572.jpg?itok=m8rtHl9c)
Екскурсію було ініційовано відділом освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА відповідно до методичних рекомендацій щодо організації навчально-виховного процесу під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики. Метою екскурсії стало ознайомлення школярів з архітектурними та історичними пам’ятками рідного краю.
Гостинну екскурсію для наймолодших відвідувачів станції проводив заступник директора із загальних питань Василь Дейнеко.
![](/sites/default/files/inline-images/img_5619%5B1%5D.jpg)
Під час екскурсії школярам розповіли про історію та особливості роботи Дністровської ГАЕС, юні гості оглянули макет розміщення Дністровських ГЕС і ГАЕС та побували на головному щиті управління.
![](/sites/default/files/inline-images/img_5627%5B1%5D.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_5641%5B1%5D.jpg)
Наприкінці оглядин станції наймолодші відвідувачі зробили фото на згадку.
![](/sites/default/files/inline-images/img_5661%5B1%5D.jpg)
Вкотре Дністровська гідроелектростанція продемонструвала, що її унікальність, особливість і неповторність варта уваги і дорослих, і малих.
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 22