27-02-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-02/DJI_0015.jpg?itok=7cP4fYkA)
На Дністровській ГЕС в рамках проекту «ГЕС «Укргідроенерго». Реконструкція ІІ черга» розпочато реалізацію програми «Реконструкція ядра лівобережної та правобережної кам’яно-земляних гребель».
На станції відбулася спільна робоча нарада з організації виконання комплексу будівельно-монтажних робіт проекту за участю представників ПрАТ «Укргідроенерго», генерального підрядника та генерального проектувальника.
Під час наради обговорено важливі питання організаційно-технічних заходів для створення необхідних умов та контролю виконання робіт з реконструкції.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 117