![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/p10iya_1035.jpg?itok=-kdzkUtR)
Захопливо пройшла навчально-пізнавальна екскурсія для учнів 9-х класів Новокаховського техніко-економічного ліцею. Учні отримали інформацію про роль і перспективи розвитку гідроенергетики в Україні, історію будівництва ГЕС, ознайомились з професіями в енергетиці та принципом роботи станції.
![На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для учнівських колективів](/sites/default/files/inline-images/p1010160.jpg)
Відвідали Каховський гідровузол і маленькі дослідники, учні 1-4 класів ЗОШ №3 м. Нова Каховка. Ці учні беруть участь у Всеукраїнському LEGO-фестивалі «ROBOfirst», темою якого є «Енергія води». Дітлахи дізнались, як енергія води перетворюється на електроенергію та факти з розвитку гідроенергетики в Україні. Пізнавальна екскурсія покликана сприяти реалізації учнівських дослідних проектів.
![На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для учнівських колективів](/sites/default/files/inline-images/p1010162.jpg)
![На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для учнівських колективів](/sites/default/files/inline-images/p1010167.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів - безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 55