![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_3.jpg?itok=7uSWqPXr)
Під час екскурсії мешканці міста дізналися багато цікавого про те як будувалась станція на пісках, її принцип роботи, проведене переобладнання та реконструкцію. Цікавим для дітей виявилась історія створення Дніпровського каскаду і Дністровських ГЕС і ГАЕС, принцип регулювання стоку і наповнення водосховищ. Також екскурсанти мали змогу оглянути краєвиди річки Дніпро і побачити унікальний зимовий сад Каховської ГЕС з понад 800 видами рослин.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_1.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_2.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_3.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 26