Все буде Україна!

На Кремечуцькій ГЕС з військовою технікою шукали умовних диверсантів

На Кремечуцькій ГЕС з військовою технікою шукали умовних диверсантів

28-10-2017
26 жовтня на базі філії Кременчуцька ГЕС Укргідроенерго координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Кіровоградській області за участі Національної поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних сил України та місцевих органів виконавчої влади та органів самоврядування провела масштабне тактико-спеціальне навчання протидії диверсійній групі.

Спецслужбовці тренувалися протидіяти диверсійній групі. За легендою навчань, диверсійна група намагалася здійснити теракт на Кременчуцькій ГЕС та вивести з ладу обладнання, яке забезпечує його діяльність.

Зображення

Силовики тренувалися діяти спільно в умовах, максимально наближених до реальних, з обмеженням пересування осіб в оточенні Кременчуцької ГЕС та руху автомобільного транспорту через греблю об’єкта; перевіркою у громадян документів, що посвідчують особу, та речей; тимчасовим обмеженням абозабороною руху транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах міста Світловодська.

Зображення

Поставлені завдання з виявлення та знешкодження закладених вибухових пристроїв у місці масового скупчення людей та на об'єкті критичної інфраструктури регіону були успішно виконані.

Зображення

За підсумками навчань керiвництво Антитерористичного центру при УСБУ в Кіровоградській області та учасники антитерористичного навчання ретельно проаналiзували кожну фазу операцiї, спроможнiсть виваженооцiнювати ситуацію, ефективнiсть виконувати свої функцiї в екстремальних
умовах терористичних загроз та зробили відповідні висновки.

Зображення

Для підвищення рівня антитерористичної захищеності та усунення на об’єктах Товариства передумов до терористичних посягань, спільні навчання з силовими структурами для персоналу філій були дуже важливими і актуальними.

Прес-служба Укргідроенерго

фото: прес-центр СБУ

 

Поділитися: