29-08-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_0857_1904.jpg?itok=1nZs2pRC)
В рамках робочого візиту генерального директора «Укргідроенерго» по гідроелектростанціях на Дніпрі, відбулася зустріч керівництва компанії з працівниками філії «Кременчуцька ГЕС».
В ході візиту делегація товариства на чолі з Ігорем Сиротою оглянула станцію та взяла участь у нараді, на якій обговорювались актуальні проблеми філії.
Серед іншого йшлося про виконання інвестиційної програми підприємства, плани на майбутнє, формування річного плану закупівель, програму розвитку територій.
![Укргідро](/sites/default/files/inline-images/dsc_0806.jpg)
Також обговорено соціально важливі питання: виконання колективного договору на підприємстві, а також виконання програми з медичного страхування працівників.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 26