25-02-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-02/DJI_0084.jpg?itok=r1jB4ZbQ)
Розвиток транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами в басейні річки Дністер – один з пріоритетних напрямків діяльності ПрАТ «Укргідроенерго».
Упродовж останніх років компанія активно розвиває співпрацю з міжнародними організаціями та експертами для ефективного управління водними ресурсами Дністра.
На сайті ПрАТ «Укргідроенерго» з’явився відповідний розділ, на якому систематизовані матеріали щодо діяльності компанії в даному напрямку. Запрошуємо відвідати сторінку, аби бути в курсі усіх подій, пов'язаних з транскордонним співробітництвом у басейні річки Дністер.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 60