26-02-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-02/bc75d965-dfaf-4b6e-a6ce-04de5018afe3.jpg?itok=HHpCg6mx)
Працівники групи розвитку інфраструктури ПрАТ «Укргідроенерго», а також представники філій компанії взяли участь у дводенному семінарі «Ландшафтний дизайн - сучасні тенденції».
Під час семінару учасники актуалізували навички створення ландшафтних композицій, отримали нові знання щодо догляду за рослинами, а також обмінялися досвідом з колегами.
В рамках семінару відбулося ознайомче відвідування резиденції «Межигір’я», де учасники мали нагоду ознайомитися з сучасними тенденціями ландшафтного дизайну та відвідати тепличне господарство.
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» приділяє значну увагу розвитку та вдосконаленню персоналу, систематично організовуючи семінари, тренінги та майстер-класи для співробітників компанії.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 124