![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/z_gidromekhanichnim_obladnannyam_schitovoi_stinki_922_0.jpg?itok=AiPJiyLW)
Під час екскурсії студенти ознайомилися з етапами будівництва станції, періодами реконструкції, основним та допоміжним обладнанням, обсягами реконструкції гідроагрегату ст.№5, який зараз знаходиться в процесі реконструкції.
![Студенти-екскурсанти](/sites/default/files/inline-images/5_0.jpg)
Також екскурсанти відвідали пульт управління, побачили обладнання машинного залу та гідромеханічне обладнання водозливної греблі й щитової стінки.
![Екскурсія](/sites/default/files/inline-images/sadsg_0.jpg)
Після завершення уроку учні отримали в дарунок тематичну літературу на згадку про відвідини станції.
![На згадку про відвідини](/sites/default/files/inline-images/rtrhfgv.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 32