![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_8.jpg?itok=6Hz1zVcP)
В ході навчань адміністрацією та черговим персоналом ГЕС було відпрацьовано організаційні та практичні заходи, передбачені планом локалізації та ліквідації аварійних ситуацій на об’єкті та евакуювання потерпілих з місця пожежі. Також під час навчань перевірили взаємодію керівництва, оперативного персоналу, членів добровільної пожежної дружини ГЕС з підрозділами ДСНС та комунальними службами міста під час гасіння пожежі на об’єкті.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_6.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_6.jpg)
Навчання пройшли на високому рівні. Весь особовий склад пожежних підрозділів та Середньодніпровської ГЕС показали високий професіоналізм. В ході навчань була задіяна пожежна техніка, діелектричні засоби захисту та заземлюючі пристрої пожежної охорони та гідроелектростанції.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_7.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4_1.jpg)
За результатами навчань були підбиті підсумки, зокрема керівництво ДСНС та ГЕС відзначили, що з поставленим завданням весь особовий склад впорався та відмітили доцільність в проведенні таких навчань і в подальшому.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/5_3.jpg)
- 42