12-04-2024
![Німецька делегація Німецька делегація](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-04/photo1712922775.jpeg?itok=xzWWjhl9)
11 квітня Дніпровську ГЕС відвідала німецька делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччини Мартіном Єгером, аби пересвідчитися якої шкоди завдано гідроелектростанції та енергосистемі України в цілому, внаслідок низки ракетних ворожих обстрілів рф.
Делегація оглянула масштаби руйнації станції та запевнилась, що для відбудови та відновлення цього енергетичного об’єкту необхідні роки.
- 176