Все буде Україна!

Нові горизонти співпраці: українські гідроенергетики обмінялися досвідом з молдавськими колегами

Нові горизонти співпраці: українські гідроенергетики обмінялися досвідом з молдавськими колегами

22-06-2022
На Дністровській ГАЕС відбулася робоча зустріч менеджменту Укргідроенерго з представниками енергетичної галузі Республіки Молдова, під час якої обговорено актуальні питання потенційної співпраці.

В ході зустрічі заступник генерального директора з комерційної діяльності Укргідроенерго Богдан Сухецький розповів гостям про важливість гідроенергетики в енергосистемі України, презентував роботу компанії на ринку електричної енергії та розказав про її експортні можливості.

Під час зустрічі йшлося про переваги Укргідроенерго для роботи енергосистеми Республіки Молдова за рахунок гнучкості модернізованого обладнання ГЕС та ГАЕС, а також розглядалися можливості щодо подальшої співпраці. Зокрема, надання українськими гідроенергетиками допомоги в зменшенні залежності енергосистеми Молдови від зовнішніх факторів, а також оперативного відпуску енергії в необхідні години.

Також фахівці обмінялися досвідом роботи на внутрішніх ринках електроенергії та окреслили перспективи після приєднання до європейської енергетичної системи ENTSO-E.

Пресслужба УГЕ

Читайте також: 

Ігор Сирота: "Укргідроенерго має намір експортувати електроенергію до Європи"

Укргідроенерго починає експорт електроенергії до Молдови

Дністровська ГАЕС: 14 цікавих фактів про найбільшу гідроакумулюючу станцію Європи

 

Поділитися: