12-03-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-03/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2_0.jpg?itok=Q3JFpVVS)
Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота провів оперативну нараду з філіями та менеджментом Товариства, перебуваючи в апараті управління компанії у Вишгороді.
Наразі всі ГЕС та ГАЕС, які входять до структури Укргідроенерго, працюють згідно диспетчерського графіку, регулюючи частоту і потужність, покриваючи пікові навантаження та забезпечуючи мобільним аварійним резервом Об’єднану енергосистему України.
Зауважень по роботі обладнання та персоналу немає.
Все буде Україна!
Пресслужба УГЕ
- 191