![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_0060_1114.jpg?itok=fT4--OV8)
Цікава розповідь начальника оперативної служби Анатолія Михайлика підкорила юних мешканців Новодністровська. Екскурсанти побували у приміщеннях станції, де оглянули машинну залу, гідроагрегати, закритий розподільчий пристрій та пульт управління ГЕС. Діти мали змогу не тільки дізнатися про потужність та значення цього масштабного об’єкту, а й поспілкуватися із працівниками станції та поставити їм питання.
![](/sites/default/files/inline-images/img_0030.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_0048.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_0084.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 26