02-03-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc03648_kopiya_1113.jpg?itok=0IweY5lQ)
Ми продовжуємо публікувати експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин виставки «Весняний сонцесвіт», експонування яких було розпочато 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго».
Сьогодні ми презентуємо роботи працівників філії «Дніпровська ГЕС».
Роботи колег із Запоріжжя, вражають своїм різноманіттям. Вишивка нитками та бісером, картини на полотнах і дереві, вироби з бісеру та прикраси доповнюють творчу плеяду «Весняного сонцесвіту».
![](/sites/default/files/inline-images/img_20180220_145204.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc03653_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc03726.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_20180219_102701.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_20180219_102914.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_20180219_102109.jpg)
Всі автори робіт будуть нагороджені заохочувальними призами по закінченню виставки.
Переглянути найкращі роботи з виставки ви можете у галереї.
- 21