10-09-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_27.jpg?itok=l18YRlN0)
Працівники філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» з робочим візитом відвідали філії «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».
Головною метою поїздки стало ознайомлення з роботою обладнання філій, обмін досвідом, підвищення професійного рівня гідроенергетиків.
Під час екскурсії делегати дізналися про невідомі факти історії будівництва та розвитку Дністровського гідровузла, особливості у принципах його роботи, ознайомилися з основним обладнанням, яке використовується на ГЕС та ГАЕС, його експлуатаційними характеристиками, а також техніко-економічними показниками та автоматизацією виробничого процесу філій.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_16.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_15.jpg)
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» приділяє значну увагу підвищенню професійного рівня своїх працівників, адже обмін досвідом позитивно впливає на розвиток необхідних навичок та стимулює позитивні зміни у роботі компанії.
- 21