![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-07/IMG_1014.jpeg?itok=8eeqp08P)
На філіях компанії тривають проєктні роботи з будівництва захисних споруд для захисту основного електричного обладнання.
На об’єктах гідрогенерації триває ремонтна кампанія. Також на станціях виконуються належні заходи для підготовки до складного осінньо-зимового періоду 2023–2024 рр.
Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.
Укргідроенерго спільно з проєктним інститутом продовжують розробку проєкту відбудови Каховської ГЕС. У ході будівництва тимчасової греблі будуть враховані заходи для відновлення стратегічного автомобільного, залізничного мостового переходу, газопроводу, які зʼєднували лівий та правий береги Херсонщини.
Пресслужба Укргідроенерго
- 45