05-06-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_21.jpg?itok=LvWRe-SG)
4-го червня філію «Дністровська ГЕС» відвідали учні 6-А класу Муровано-Куриловецької гімназії №1.
Школярам розповіли про історію будівництва станції, як виробляється електроенергія та з’являється тепло і світло в домівках, яким чином здійснюється управління гідроагрегатами.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_20.jpg)
Також екскурсанти побачили процес роботи гідроагрегату №2, оглянули макет розміщення Дністровських ГЕС і ГАЕС і побували на головному щиті управління.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_20.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 29