24-04-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/index3_1339.jpg?itok=31OiI8mb)
У зв"язку зі збільшенням кількості випадків кібератак на компанії України та з метою гарантування національної безпеки, в ПрАТ «Укргідроенерго» систематично проводяться тренінги та лекції для працівників про можливі види кібернебезпек, що надходять з мережі Інтернет.
Так, нещодавно для співробітників апарату управління Товариства та філії «Каскад Київських ГЕС та ГАЕС» пройшов тренінг з питань кібербезпеки в компанії та протидії кіберзагрозам.
Співробітники департаменту фізичного захисту, режиму та безпеки ПрАТ «Укргідроенерго» проінформували присутніх про запобіжні заходи, котрих слід дотримуватись під час роботи в корпоративній мережі, зокрема яке програмне забезпечення (комп"ютерні віруси) є зловмисним, як обирати паролі, їх стійкість та зберігання, як ідентифікувати сайти в Інтернеті та як запобігти кібератаці при виростанні поштових сервісів.
![](/sites/default/files/inline-images/index4.jpg)
- 26