04-06-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_22.jpg?itok=f4jKKsBA)
До Міжнародного дня захисту дітей у філії «Дністровська ГЕС» відбулась благодійна акція.
До заходу долучились усі небайдужі працівники станції: хто допоміг коштами, хто одягом та необхідними речами. Для Чернівецького обласного спеціалізованого будинку дитини, на кошти, зібрані працівниками філії, було придбано продукти харчування, памперси, гігієнічні вологі серветки, солодощі.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_21.jpg)
Будинок дитини відвідали директор філії В’ячеслав Клим та голова профспілкової організації філії «Дністровська ГЕС» Георгій Карп. Під час зустрічі з керівництвом Будинку дитини, енергетики обговорили проблемні питання та потреби дітей, а також шляхи та перспективи їх вирішення з допомогою небайдужих працівників філії.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_21.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0063.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_17.jpg)
- 19