![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/21752465246257645_1501.jpg?itok=5QQhuIh6)
На макеті гості побачили принцип роботи гідроелектростанцій, які використовують енергію водного потоку, дізналися від фахівця про енергетичне обладнання, що розташоване у машинному залі, гідроагрегати, на власні очі побачили пристрої керування й контролю над роботою ГЕС та багато іншого.
Організація таких професіографічних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів,допомагає усвідомити необхідність отримання якісної освіти,щоб мати можливість працювати на цікавій, відповідальній та стабільній роботі.
![](/sites/default/files/inline-images/5685.576.6464684.5.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 37