14-05-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/195139_1506.jpg?itok=l99OVRYF)
За результатами конкурсу філію «Кременчуцька ГЕС» визнано переможцем у двох номінаціях: «Промисловість» та «Офіційний бренд».
На початку 2018 року Світловодська районна рада ініціювала конкурс поміж великих підприємств регіону під назвою «Слава Світловодщини 2018». Вже наприкінці квітня того ж року відбувся святковий захід, на якому оголосили лідерів серед учасників. На березі Кременчуцького водосховища було урочисто нагороджено переможців, серед яких і Кременчуцька ГЕС, що дістала нагороди у двох номінаціях - "Промисловість" та "Офіційний бренд".
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0265.jpg)
- 17