15-05-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/p80512124834_1508.jpg?itok=Zo6RS4oY)
12 травня 2018 року відбулись змагання з міні-футболу у місті Зеленодольску Дніпропетровської області.
Працівники ПрАТ "Укргідроенерго" з усієї області, в тому числі й футбольна команда філії «Середньодніпровська ГЕС», взяли участь у змаганнях з міні-футболу у межах вже XII-ї галузевої спартакіади фахівців сфери енергетики та електротехнічної промисловості.
![](/sites/default/files/inline-images/p80512-122915_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Захід відбувався на базі спортивного комплексу первинної профспілкової організації Криворізької ТЕС ПАТ «ДТЕК «Дніпроенерго» у місті Зеленодольськ Дніпропетровської області.
![](/sites/default/files/inline-images/p80512-101035_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/p80512-100745_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Учасники спартакіади продемонстрували неабиякий командний дух і професійні футбольні навички у товариському матчі.
- 15