08-03-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-03/9999.jpg?itok=mckIfc6P)
До свята весни та краси - 8 березня, телеканал “Погляд” підготував серію матеріалів про жінок Київщини з незвичайними професіями або досягненнями. Героїня чергового сюжету циклу розповідей – машиністка крану турбінного цеху Київської гідроакумулюючої станції Людмила Коваленко. Вона єдина кранівниця у чоловічому колективі. Свій фах обрала 30 років тому і відтоді жодного дня не шкодувала про свій вибір.
- 50