04-05-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-05/8487FE88-9079-43E8-8F92-0917555D1933.jpeg?itok=FCRsbh4z)
Гасіння пожежі на блочному трансформаторі Т-1 – такою була тема тактико-спеціального навчання 4 травня.
На станції було проведено тренування особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області з залученням добровільної пожежної дружини і чергового персоналу станції, а також 2-го ДПРП (державного пожежно-рятувального поста) з охорони Дністровської ГАЕС і пожежно-рятувальних частин м. Новодністровськ і м. Сокиряни.
Згідно з планом, за оперативною оцінкою ситуації, усі учасники навчань чітко відпрацювали ситуацію з дотриманням вимог правил безпеки праці при гасінні пожежі в електроустановках під напругою та в умовах високої температури та сильного задимлення.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
- 25