![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_40.jpg?itok=f57y8jsJ)
1 вересня уся Україна відзначає День знань, свято, з якого щороку учні і студенти розпочинають кропітку працю на ниві освіти. Особливу увагу цього дня приділяють першокласникам. Першого вересня найменші школярі знайомляться з вчителькою, сідають за парти та починають свій шлях навчання. Тож ПрАТ «Укргідроенерго» також долучилося до святкувань.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_34.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_32.jpg)
Представники компанії у різних регіонах України взяли участь у святкових лінійках. Зокрема працівники Товариства відвідали спеціалізовані та загальноосвітні школи у м. Вишгород, Новодністровські школи та гімназію, Волошківський та Бобрицький навчально-виховні комплекси, Ожівську та Василівську школи, Канівську загальноосвітню школу та гімназію. На святі знань укргідроенергівці привітали наймолодших школярів із першим самостійним кроком у великий, цікавий і прекрасний світ знань, закликали молоде покоління поважати батьків, вчителів та наставників, вивчати українську мову, історію, культуру і традиції.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_27.jpg)
А найкращим учням молодшої школи вручили «Набір лідера».
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4_15.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/5_11.jpg)
«Лідерство – це мистецтво, навички якого можна здобути, навчаючись. Лідера потрібно виховувати змалечку, допомагати йому знайти шляхи розвитку позитивних якостей і вчити використовувати їх на благо самого себе і оточуючих. Лідерство повинно формуватися на знаннях і традиціях нашого народу. Саме тому, щоб заохотити школярів до навчання і кропіткої роботи над своєю особистістю у День знань ми вирішили подарувати найкращим учням молодших класів набори, в котрих вони знайдуть «Азбуку лідера». Це книга, яка не тільки розповідає про важливі для лідера поняття і якості, але звертається до дитини, спонукає її до дії, допомагає оцінити і перевірити свої можливості. Вона націлена на формування активної життєвої позиції. Відтак формуючи свідоме молоде покоління ми закладаємо основу для високоосвіченого суспільства у майбутньому!» – зауважує генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/6_6.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/7_2.jpg)
- 12