13-12-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-12/%D0%91%D0%A3%D0%92%D0%A0.jpg?itok=wSVM7JRn)
13 грудня в Івано-Франківську відбулося засідання басейнової ради Дністра, участь у якому взяли представники Укргідроенерго - директор філії «Дністровська ГЕС» Вячеслав Клим та директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота.
Під час засідання розглянуто результати розробки елементів плану управління річковим басейном Дністра у 2019 році, а також результати скринінгу річки. Так званий широкий хімічний скринінг є одним з кроків по розробці системи дослідницького моніторингу у відповідності з Водною рамковою директивою ЄС. Основним результатом скринінгу є виявлення специфічних забруднювачів басейну річки Дністер.
Окрім того, на засіданні йшлося про створення реєстру зон, що охороняються та інвентаризацію хвостосховищ в басейні Дністра. Також проаналізовано антропогенний вплив на річку й заслухано пропозиції до плану роботи басейнової ради на наступний рік.
Прес-служба Укргідроенерго
Фото: Дністровське БУВР
- 76