![День енергетика День енергетика](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-12/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%95%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%20600x400.jpg?itok=s7Bu4bd8)
Від свого імені та від імені всієї Наглядової ради Укргідроенерго, я щиро вітаю вас з Днем енергетика!
Другий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах великої війни, але ми продовжуємо нести світло у домівки.
Попри виклики, такі як обстріли першого кварталу та трагедія на Каховській ГЕС – найбільша катастрофа в Європі з часів Другої світової війни, ми залишаємося надійним постачальником енергії.
Укргідроенерго кілька разів навіть врятувало енергосистему від системних аварій! Ми щоденно працюємо, щоб запобігти будь-яким ризикам аварійних відключень в країні.
Ми компенсуємо різницю між ринковою вартістю та вартістю доступної електроенергії для побутових споживачів. І це є ще один наш внесок в стабільність економіки України як відповідальної державної компанії. За 10 місяців ми сплатили підприємству "Гарантований покупець" на 54% коштів більше, ніж рік тому – 19,8 мільярда гривень.
Наша робота – це не просто професія, але й покликання, від якого залежить життя та добробут мільйонів українців. Минулого року, повернувши в енергосистему після ремонту та реконструкції 1000 МВт, ми засвідчили, що світло свободи, яке ми поширюємо, завжди переборює темряву невизначеності.
У ці складні часи, наші колеги проявили неймовірну мужність та професіоналізм не лише на станціях, а й у захисті країни на передовій. Ми пишаємось 140 співробітниками, які служать в Збройних силах України, та шануємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.
Впевнений, що разом ми забезпечимо світле і надійне майбутнє для України. Кожен наш крок – це крок до нових можливостей та розвитку.
З найкращими побажаннями,
Валентин Гвоздій
Голова Наглядової ради Укргідроенерго
- 29