![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/p1010126_1137.jpg?itok=IyCs9iRn)
Основною метою тренування стала перевірка готовності позаштатних аварійних формувань та оперативної служби філії до дій в умовах виведення з ладу обладнання гідроагрегату №3, зокрема прийняття управлінських рішень у складних умовах, пов’язаних з атмосферними перенапругами у період весняного водопілля.
До тренувань було залучено підрозділ пожежно-рятувальної служби ДСНС м. Нова Каховка. В ході проведення тренувань задіяний персонал відпрацював дії при виведенні з ладу обладнання ГЕС.
![](/sites/default/files/inline-images/p1010122.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/p1010139.jpg)
«Такі заходи необхідно проводити задля забезпечення сталої роботи усієї ГЕС при виникненні аварійної ситуації, а також дотримання відмітки рівня води верхнього б’єфу на рівні, встановленому Міжвідомчою комісією», - зауважили на станції.
Під час навчань особлива увага була звернена на оперативне оповіщення всіх служб в разі виникнення надзвичайної ситуації, а також відпрацюванню злагодженості дій аварійно-рятувальних бригад та сил ДСНС у місті Нова Каховка. За результатами тренувань був проведений змістовний розбір та підведено підсумки заходу.
![](/sites/default/files/inline-images/p1010113.jpg)
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.
- 37