![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/2122dsc00346_737.jpg?itok=q1XpcOz0)
У суботу, 4 листопада, голова профспілкового комітету філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Людмила Маниляк урочисто відкрила у Новодністровській гімназії спартакіаду за участю 7 команд, в які об’єдналися близько 70-ти учасників. Видовищне спортивне дійство яскраво продемонструвало неабиякий хист та спортивну майстерність кожного, і, звичайно ж, віру та неодмінне прагнення до перемоги.
![](/sites/default/files/inline-images/15-16-dsc003201.jpg)
Цьогоріч у спартакіаді частково допоміг з інвентарем колектив ОКЗ «ДЮСШ у м. Новодністровськ». А співорганізатором заходу уже традиційно став Новодністровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівники якого щиро дякують профспілці Дністровської ГАЕС за постійну підтримку, зокрема спортивним інвентарем.
![](/sites/default/files/inline-images/24-26-dsc00363.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/19-20-dsc00335.jpg)
Запекла боротьба і видовищні перегони тривали весь день, а колеги-гідроенергетики перетворились на успішних майстрів волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів та дартсу. Атмосферу змагань усіляко підтримувала велика команда друзів, співробітників, рідних і близьких. Прикметно, що діти енергетиків у перервах між турами активно долучалися до своїх дитячих перегонів, яскраво демонструючи, що вони – гідні нащадки своїх батьків.
![](/sites/default/files/inline-images/29-34-dsc00460.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/43-49-dsc00516.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/45-51-dsc00525.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/47-53-dsc00545.jpg)
- 22