![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_34.jpg?itok=V8XZGqtp)
Головною метою заходу стало об’єднання зусиль кращих експертів в сфері природокористування, промислової екології та бізнесу задля обговорення головних проблем та формування концепції і пропозиції щодо їх вирішення, привернення уваги громадськості до проблем екології на старті нового ділового сезону.
Участь у прес-конференції взяли представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Київської міської державної адміністрації, громадських екологічних об’єднань, асоціацій, інститутів, провідних промислових компаній та еко-стартапів.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_30.jpg)
Під час заходу учасниками обговорювались гострі питання проблематики промислової екології у 2017 році. Серед основних тем, які підіймалися у запитаннях були: зелена модернізація бізнесу, корпоративна соціальна відповідальність, досягнення в сфері еко-2017, переробка відходів, гальмування розвитку екопроектів в Україні.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_28.jpg)
У ході прес-конференції прозвучала низка змістовних доповідей від експертів, зокрема:
- «Національна стратегія наближення законодавства України до права ЄС у сфері охорони довкілля» від заступника директора департаменту стратегії та європейської інтеграції, начальника відділу стратегічного планування та екологічної політики Мінприроди Наталії Трофименко;
- «Формування еко-культури в офісі та вдома, як її втілити посилити та досягти» від керівника групи з КВС медіа-групи 1+1 Марини Гриценко;
- «Стан законодавчого врегулювання діяльності галузі поводження з небезпечними відходами» від голови правління Асоціації підприємців у сфері поводження з небезпечними відходами Кирила Косоурова.
«Проект «Екологія підприємства» є досить перспективною платформою для ПрАТ «Укргідроенерго» в налагоджені зв’язків та кваліфікованому спілкуванні з експертами різних галузей, у тому числі з питань енергоефективності та енергозбереження. В рамках заходу обмінювалися досвідом та обговорювали виконані природоохоронні заходи, еко-реконструкцію та зелену модернізацію виробництва великих підприємств. Розгляд таких питань є вкрай необхідним та важливим для формування сталої гідроенергетики України», - підкреслює провідний фахівець з питань екології ПрАТ «Укргідроенерго», кандидат географічних наук Оксана Гуляєва.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_24.jpg)
- 40