28-02-2024
![Uhe Uhe](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-02/IMG_7967.jpeg?itok=VEfBipmz)
ГЕС та ГАЕС працюють у штатному режимі. 10 гідроагрегатів виведено в реконструкцію, 5 - в капремонт. Також на станціях компанії триває підготовка для пропуску весняного водопілля.
На сьогодні в басейнах Дніпра та Десни утримуються високі рівні води – талодощового паводку. Ситуація контрольована, тому протягом березня погіршення не очікується.
Загальна ситуація в енергосистемі:
Дефіциту в енергосистемі немає.
Важливо не перевантажувати енергетичну систему, особливо у пікові години споживання (з 10:00 до 12:00 та з 16:00 до 19:00).
- 49